کار خوب، تغذیه خوب و احساس خوب

ما در بوکاژ یک تیم عالی تشکیل داده ایم تا بتوانیم بهترین عملکرد را در تولید و فروش آنلاین به سراسر ایران داشته باشیم. ما هر روز می خواهیم سهم بیشتری در سلامتی و شادابی شما داشته باشیم.

صنایع غذایی بوکاژ با بیش از یک دهه تجربه در زمینه ی تولید و بسته بندی مواد غذایی از قبیل حبوبات بسته بندی، غلات بسته بندی، ادویه و چاشنی های بسته بندی، نمک تصفیه شده ی ید دار و میوه های خشک از شهرت و محبوبیت خوبی برخوردار است. ما در بوکاژ تمامی استاندارد های بهداشتی و غذایی را رعایت می کنیم تا شما با خیالت راحت خرید کنید.

 
چرا بوکاژ؟
شرکت بهدانه های طلایی جام با برند تجاری "بوکاژ"  از سال 1389 در شهر مشهد شروع به فعالیت در زمینه ی تولید و پخش مواد غذایی به ویژه حبوبات، ادویه جات، میوه خشک و نمک تصفیه شده ید دار کرد.
یک سال بعد، ما تصمیم گرفتیم فروش اینترنتی را به مجموعه ی بوکاژ اضافه کنیم تا به مشتریان اجازه ی خریدی بی واسطه و مستقیم را بدهیم. از سال 1399 امکان خرید آنلاین از طریق وبسایت رسمی بوکاژ فراهم شده است.
تیم بوکاژ امیدوار است با انگیزه و اشتیاقی که در جهت تولید محصولاتی با کیفیت دارد، در جهت حفظ سلامتی مشتریان قدمی برداشته باشد. ما تمام تلاش خود را می کنیم که محصولاتی را تولید کنیم که به شما سلامت و شادابی را هدیه دهد و به شما شور و شوق زندگی ایی سالم را ببخشد.
 
صنایع غذایی بوکاژ